112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA FRANCIE

Autopůjčovna Sixt poskytuje prémiové služby po celé Francii. S naším rozsáhlým vozovým parkem luxusních a úsporných vozidel můžeme snadno uspokojit vaše potřeby mobility ve Francii. Nabízíme dostupné ceny na automobily nejvyšší kvality a špičkových značek (Audi, Ford, Škoda), abyste se dostali tam, kam chcete, v pohodlí, stylu a pohodě.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a3417505ebfrance-paris-country.jpg

KDE SE ZABAVIT S AUTOPŮJČOVNOU SIXT VE FRANCII

Pokud si půjčíte auto u autopůjčovny Sixt ve Francii, jedním z míst, kam byste určitě chtěli jet, je La Route Des Grandes Alpes (Francouzské Alpy). Tato dechberoucí cesta z Evian do Nice poskytuje jedny z nejkrásnějších scenérií na světě. Francie je také světovou destinací pro milovníky vína, protože lidé z celého světa přicházejí na prohlídku historických vinic Burgundska. Navíc je domovem pohádkových měst známých svou kulturou a kuchyní, jako jsou Paříž a Lyon. Francie je bezesporu domovem některých z nejkrásnějších silnic a atrakcí a díky vozidlu zapůjčeném od autopůjčovny Sixt si můžete každou destinaci plně vychutnat.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PRAVIDLA SILNIČNÍHO PROVOZU VE FRANCII

Ve Francii mohou existovat silniční pravidla a předpisy, které se liší od toho, na co jste zvyklí. Zde je několik tipů, jak zajistit bezpečnou jízdu autem z autopůjčovny Sixt.

  • Ve Francii jezdí všichni po pravé straně silnice..
  • Pokud není vyznačeno jinak, měli byste na křižovatce dát přednost vozidlům přicházejícím zprava.
  • Není dovoleno odbočit vpravo na červené světlo, ledaže by tam byla blikající oranžová šipka, která vám to umožní.
  • Pro řidiče a všechny cestující ve vozidle je povinné používat bezpečnostní pásy.
  •  

Mějte na paměti, že při řízení automobilu ve Francii je dobré umístit vaše dokumenty k pronajatému vozidlu na bezpečném místě. Vaše dokumenty budou sloužit jako vaše pojištění a potvrzení k řízení, pokud jej potřebujete poskytnout. 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a341750a87france-riviera-country.jpg

PRONÁJEM VOZU SE SIXTEM VE FRANCII

Díky téměř 100 pobočkám po celé zemi usnadňuje autopůjčovna Sixt půjčení automobilu odkudkoli ve Francii. Ať už jsou vaše plány nebo účely pro vaše půjčení auta jakékoli, najdete vhodný automobil k pronájmu v našem moderním a dobře udržovaném vozovém parku. Od Fiatu 500 po Porsche Panamera. Můžete si být jisti, že vaše půjčovna aut ve Francii splní všechny vaše potřeby, a to včetně užitečných doplňků k rezervaci. Zarezervujte si navigaci, dětskou sedačku, další řidiče a další, online nebo telefonicky. Mějte prosím na paměti, že Vám můžeme zaručit pouze to, že obdržíte vozidlo ve Vámi vybrané kategorii, nikoliv konkrétní model.

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a341750880france-paca-country.jpg