Autopůjčovna Brno Tuřanka

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY POBOČKY SIXT V BRNĚ: Pobočka je z letiště dočasně přestěhována na adresu mimo areál letiště. Původní pobočka na letišti aktuálně funguje v režimu MEET & GREET.

DOČASNÁ ADRESA POBOČKY BRNO:

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PÁ 08:00 - 17:00             
  Tuřanka 1583/115g, Brno – Slatina   SO - NE  ZAVŘENO 
  627 00 Brno      
Místo: Brno - Tuřanka      
GDS - Kód: BRQ      
SIXT #: 3514      

 

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, 4x4/SUV, nákladní vozy.

Aktuální nabídka aut

 

Tel.: +420 724 747 200

souřadnice: 49.1660044N, 16.6827917E 

pozice na mapě: 49°09´57.6´´N 16°40´58.1´´E

  

(Recenze na firemních profilech nejsou ověřovány.)

Půjčte si na pobočce Sixt Brno Tuřanka

Objevujte Brno s vozy autopůjčovny Sixt

Autopůjčovna Sixt na letišti v Brně je připravena vám ulehčit starosti s pronájmem vozu. Autopůjčovna Brno nabízí mnoho možností výběru vozu z našeho vozového parku, stejně tak extra vybavení a extra servis. Ať už hledáte malé auto do města nebo větší vůz, jako například SUV či dodávku, u autopůjčovny Sixt Brno ho jistě najdete. Naši zaměstnanci vám rádi zodpoví veškeré dotazy a pomohou vám se všemi náležitostmi ohledně pronájmu vozu. Kromě základního pronájmu si můžete přikoupit i služby jako náhradního řidiče, GPS nebo neomezené kilometry.

Služby autopůjčovny Sixt, Brno letiště

Brno je rozlehlé město a naši zaměstnanci vám rádi doporučí místa, která stojí za to navštívit. Sixt na letišti zahrnuje bezbariérový přístup, ztráty a nálezy, směnárnu a limitovaný počet parkovacích míst. Doporučujeme vám zararezervovat si vůz dostatečně včas, online, telefonicky nebo prostřednictvím mobilní aplikace (iOS; Android).

Místa, která můžete v Brně navštívit

Tato část České republiky nabízí mnoho míst k vidění. S autem od Sixtu bude váš pobyt v Brně fantastický od začátku do konce. Díky němu stihnete navštívit vše, co Brno a jeho okolí nabízí - a že je toho dost. Můžete navštívít hrad Špilberk nebo Veveří, zastavit se v některém z muzeí ve městě nebo zajet na moravský venkov. Brno je plné nádherné architektury a zdejší kostely jsou prostě nádherné. Naši zaměstnanci vám velmi rádi doporučí a označí místa, která si jednoduše nesmíte nechat ujít, ať už v Brně samotném nebo v jeho okolí.

Brno centrum panorama