Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí 18. lis 12:30 Vrácení 20. lis 08:30
Letadlo čekající na letišti

Autopůjčovna Brno letiště

Autopůjčovna Brno letiště

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY POBOČKY BRNO LETIŠTĚ:

Jedná se o MEET & GREET POBOČKU. PRO PŘISTAVENÍ VOZIDLA NA TUTO ADRESU VOLEJTE NA ČÍSLO +420 22 23 24 995, PO-PÁ. 

Kamennou pobočku Sixt v Brně najdete v současnosti na adrese Brno - Tuřanka. 

 

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 17:00             
  letiště Brno - Tuřany   SO - NE  ZAVŘENO 
  627 00 Brno      
Místo: letiště      
GDS - Kód: BRQ      
SIXT #: 3514      

 

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, 4x4/SUV, nákladní vozy.

Tel.: +420-724747200 

N49.154852, E16.692385 

 

Sixt autopůjčovna, Sixt leasing na Firmy.cz

 

(Recenze na firemních profilech nejsou ověřovány.)

Jak nás najdete?

  • Cesta k pobočce Sixt -po příletu jděte doleva do příletové haly, projděte halou a vyjděte z haly ven. Po 20 metrech na levé straně uvidíte pobočku firmy Sixt.
  • Vrácení vozu - vůz můžete vrátit přímo na parkovišti firmy Sixt. Klíče od vozu a doklady vložte do přihrádky na klíče, která je v hale u pultu naší Sixt pobočky. V případě, že přijíždíte z obou směrů dálnice D1, prosím, následujte ukazatele Brno letiště - Tuřany.
  • Pronájem vozů mimo otevírací dobu - Vyzvednout vůz mimo otevírací dobu je možné za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat adresu, detaily vaší platební karty, váš e-mail, číslo letu a číslo mobilního telefonu.
  • Vrácení vozu - vrácení vozu je možné i mimo provozní dobu a je zpoplatněno. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat váš e-mail, číslo letu a číslo vašeho mobilního telefonu.

Půjčte si na pobočce Sixt Brno letiště

Objevujte Brno s vozy autopůjčovny Sixt

Autopůjčovna Sixt na letišti v Brně je připravena vám ulehčit starosti s pronájmem vozu. Autopůjčovna Brno nabízí mnoho možností výběru vozu z našeho vozového parku, stejně tak extra vybavení a extra servis. Ať už hledáte malé auto do města nebo větší vůz, jako například SUV či dodávku, u autopůjčovny Sixt Brno ho jistě najdete. Naši zaměstnanci vám rádi zodpoví veškeré dotazy a pomohou vám se všemi náležitostmi ohledně pronájmu vozu. Kromě základního pronájmu si můžete přikoupit i služby jako náhradního řidiče, GPS nebo neomezené kilometry.

Služby autopůjčovny Sixt, Brno letiště

Brno je rozlehlé město a naši zaměstnanci vám rádi doporučí místa, která stojí za to navštívit. Sixt na letišti zahrnuje bezbariérový přístup, ztráty a nálezy, směnárnu a limitovaný počet parkovacích míst. Doporučujeme vám zararezervovat si vůz dostatečně včas, online, telefonicky nebo prostřednictvím mobilní aplikace (iOS; Android).

Místa, která můžete v Brně navštívit

Tato část České republiky nabízí mnoho míst k vidění. S autem od Sixtu bude váš pobyt v Brně fantastický od začátku do konce. Díky němu stihnete navštívit vše, co Brno a jeho okolí nabízí - a že je toho dost. Můžete navštívít hrad Špilberk nebo Veveří, zastavit se v některém z muzeí ve městě nebo zajet na moravský venkov. Brno je plné nádherné architektury a zdejší kostely jsou prostě nádherné. Naši zaměstnanci vám velmi rádi doporučí a označí místa, která si jednoduše nesmíte nechat ujít, ať už v Brně samotném nebo v jeho okolí.

Brno centrum panorama