Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Letadlo čekající na letišti

Autopůjčovna Brno letiště

Autopůjčovna Brno letiště

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 17:00             
  letiště Brno - Tuřany   SO - NE  ZAVŘENO 
  627 00 Brno      
Místo: letiště      
GDS - Kód: BRQ      
SIXT #: 3514      

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, 4x4/SUV, nákladní vozy.

Tel.: +420-724747200 Fax: +420-533449501

N49.154852, E16.692385 

Objevujte Prahu s vozy autopůjčovny Sixt

Autopůjčovna Sixt na letišti v Brně je připravena Vám ulehčit starosti s pronájmem vozu. Autopůjčovna Brno nabízí mnoho možností výběru vozu z našeho vozového parku, stejně tak extra vybavení a extra servis. Ať už hledáte malé auto do města nebo větší vůz, jako například SUV, u autopůjčovny Sixt Brno ho jistě najdete. Naši zaměstnanci Vám rádi zodpoví Vaše dotazy a pomohou Vám se všemi náležitostmi ohledně pronájmu vozu. Můžete si zvolit možnost náhradního řidiče, GPS nebo neomezené kilometry.

Služby autopůjčovny Sixt, Brno letiště

Brno je rozlehlé město a naši zaměstnanci Vám rádi doporučí místa, která stojí za to navštívit. Sixt na letišti zahrnuje bezbariérový přístup, ztráty a nálezy, směnárnu a limitovaný počet parkovacích míst. Doporučujeme Vám zararezervovat si vůz dostatečně včas, online nebo telefonicky

Místa, která můžete v Brně navštívit

Tato část České republiky nabízí mnoho míst k vidění. Můžete si být jisti, že prožijete fantastický čas během Vašeho pobytu. Mnohem snadněji zvládnete navštívit všechna místa, pokud si pronajmete vůz z autopůjčovny Sixt, takže Vám doporučujeme využít plně pronajatého vozu. Můžete navštívít hrad Špilberk nebo Veveří, zastavit se ve spoustě muzeí ve městě nebo zajet na moravský venkov. Toto město je plné nádherné architektury a zdejší kostely jsou prostě nádherné. Naši zaměstnanci Vám velmi rádi doporučí a označí místa, která si jednoduše nemůžete nechat ujít, ať už v Brně samotném nebo v jeho okolí.

Brno centrum panorama

Jak nás najdete?

  • Cesta k pobočce Sixt -po příletu jděte do leva do příletové haly, projděte halou a vyjděte z haly ven. Po 20 metrech na levé straně uvidíte pobočku firmy Sixt.
  • Vrácení vozu - prosím vraťte vůz na parkovišti formy Sixt. Klíče od vozu a doklady vložte do přihrádky na klíče, která je v hale u pultu naší Sixt pobočky. V případě, že přijíždíte z obou směrů dálnice D1, prosím následujte ukazatele Brno letiště - Turany.
  • Pronájem vozů mimo otevírací dobu - možný i mimo otevírací dobu. Vyzvednout vůz mimo otevírací dobu je možné za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat adresu, detaily Vaší platební karty, Váš e-mail, číslo letu a číslo Vašeho mobilního telefonu.
  • Vrácení vozu - vrácení vozu je možné mimo provozní dobu a je zpoplatněno. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat Váš e-mail, číslo letu a číslo Vašeho mobilního telefonu.
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací