+420 22 23 24 995 Rezervovat

Auto s řidičem

Auto s řidičem

Autopůjčovna Sixt pronajímá auta i s řidičem

 

Pronajměte si auto na svatbu, promoci nebo transfer delegace Vaší firmy Autopůjčovna SIXT pronajímá auta s řidičem pro jakoukoliv příležitost (transfery, svatby, večírky, zážitkové výlety exkluzivními auty, stěhování).  Všichni řidiči autopůjčovny Sixt jsou perfektně jazykově vybaveni, vždyť obsluhujeme takové zákazníky jako je Sean Connery, Matt Damon, vládní delegace nebo privátní cestující Lufthansa Privat Jet, ABS Jets nebo exkluzivní letecké společnosti Emirates.
 
Pokud se rádi vozíte, my rádi řídíme. Sixt je profesionální autopůjčovna s nejlepším autoparkem na trhu. Průměrné stáří vozidel 6 měsíců, inovativní koncepce řešení autoparku a stabilita firmy je důkazem kvality pro každého firemního zákazníka. Erich Sixt řekl: "Nejlepší autopůjčovnu jsem vybudoval jenom proto, že jsem se držel základních tří pravidel: mít kvalitní auta, mít kvalitní zaměstnance a plnit své sliby dané zákazníkovi." To vše  je v autopůjčovně Sixt dnes letitou samozřejmostí.  A představte si, držíme vysoký standard kvality na 4000 pobočkách autopůjčovny.
Řidiče můžete využít nepřetržitě 8hod nebo 500 ujetých km. Poté je povinná přestávka v řízení v délce alespoň 45minut. Nadto musí být ze zákona poskytnuta řidiči přestávka každých 24hodin v trvání nejméně 6hodin.
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací