+420 22 23 24 995 Rezervovat

Auta s řidičem

Co nabízíme? Možnosti limousine service autopůjčovny Sixt

 

Prohlídky města, obchodní setkání, transfer na anebo z letiště, svatby, promoce, nákupy Společnost SIXT pro Vás zabezpečí víc času a pohody v době Vašich obchodních cest, transférů na ,anebo z letiště, v době nákupů, prohlídek města a okolí. Řidičské služby SIXT Vám umožní naplno si vychutnat nezapomenutelné momenty ve Vašem životě, jako jsou svatby, promoce, oslavy a různé recepce. V klidu můžete celý stres s tím spojený - přeplněné cesty, výběr vozidla, hodit za hlavu a spolehnout se na zkušenost profesionálních řidičů, kteří Vás nejenom dopraví na setkání bezpečně, ale hlavně včas.
 
Jsou lidé, kteří rádi řídí a jsou lidé, kteří se rádi vozí Naši zkušení řidiči Vás bezpečně a včas odvezou na místo Vašeho určení. Určitě oceníte i jejich diskrétnost, vstřícnost, schopnost komunikovat v anglickém jazyce a ochotu poradit Vám při plánovaní Vaší cesty.  Vozidla na řidičské služby jsou vybírána podle Vašich představ a možností ve více jak 480 městech celého světa. Sixt limousine service je značka kvality. Sixt je partner letecké společnosti Emirates.
 
Doba nepřetržité služby řidiče může být maximálně 8 hodin nebo 500 ujetých km. Poté musí následovat nutná přestávka v trvání nejméně 45 minut. Každých 24 hodin služby musí být řidiči poskytnuta přestávka na oddych v trvání minimálně 6 hodin.
 

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací