105+ zemí

Půjčujeme auta po celém světě už přes 109 let

Prémiová flotila

V našich vozech se budete při každé jízdě cítit jako VIP

Autopůjčovna pro každého

Pro jednotlivce i firemní klienty

Rezervace auta online

Vyhněte se frontě na přepážce

Naše nejlepší nabídky operativního leasingu

Autopark půjčovny SIXT

Sixt ve světě

Vyzkoušejte naše aplikace

Apple Store Google Play

Autopůjčovna Sixt v České republice

Autopůjčovna Sixt je tu pro vás po celé České republice. Naše pobočky najdete na letištích a hlavních nádražích v Praze, Brně a Ostravě.

V našem vozovém parku si vybere každý.  Je libo kompaktní elektroauto do velkoměsta? Luxusní Ford Mustang? Dodávku, karavan nebo dokonce tříkolku? Žádný problém! Velký výběr ale neznamená velké ceny, naopak. Samozřejmostí je také individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Naše autopůjčovna nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů, pronájmy na víkend nebo půjčení auta na svatbu a další akce. Naši přátelští zaměstnanci vám nejen zařídí auto podle potřeb, ale také doporučí nejlepší místa k navštívení. S autopůjčovnou Sixt procestujete celé Česko komfortně a stylově!

Pronájem aut nabízíme také B2B, zajistíme firemní auta na provoz, akce nebo služební cesty.

Myslíme přitom na firemní potřeby jako je dlouhodobý pronájem, rozsáhlá síť poboček nebo flexibilní smlouvy.   

Praha panorama s mužem na lavičce

Procestujte Česko se Sixtem

K hlavním lákadlům České republiky patří bezesporu hlavní město Praha. Projeďte se malebnými zákoutími v okolí Pražského hradu nebo navštivte další z mnoha historických skvostů naší metropole. Klidnějším městem pro váš výlet budou Karlovy Vary, překrásné lázeňské město vhodné k relaxaci a načerpání sil ze zdejších léčivých pramenů.

V druhém nějvětším městě ČR, v Brně, najdete pobočku Sixt také. Vaše vysněné auto si jednoduše rezervujete online nebo telefonicky. Za navštívení stojí v brně zejména hrad Špilberk nebo Veveří. Během procházky městem můžete obdivovat místní architekturu a navštívit zdejší muzea.

Již po cestě do Ostravy si přes mobilní aplikaci můžete zavčasu rezevovat a vybrat vozidlo pro své výlety. Doporučujeme vyrazit do hornického muzea Landek, kde se dozvíte více o nelehkém hornickém životě. Celé město jako na dlani budete mít z vyhlídkové věže Nové Radnice a výletem do ostravské ZOO určitě potěšíte celou rodinu.

Silnice v lese

O Sixtu

 

SIixt– to je kvalita za ty nejlepší ceny

Půjčte si auto na některé z našich pobočekPraze, Brně či Ostravě. Náš vozový park čítá široký výběr vozidel předních světových značek: Smart, Škoda, Audi, Mercedes, Seat a další. Nabízíme možnost jak krátkodobého, tak dlouhodobého pronájmu, a to vždy za nejnižší ceny.

Kromě služeb autopůjčovny poskytujeme také operativní leasing, full service leasing, fleet management nebo limousine service či pronájem řidiče. Veškeré služby spojené s pronájmem a provozem vozidel tak u Sixtu najdete pod jednou střechou.

Sixt je autopůjčovnou působící ve 115 zemích světa – díky tomu vám můžeme nabídnout benefit služeb na mezinárodní úrovni zároveň s individualizovaným řešením pro jednotlivé země. V případě poruchy pronajatého vozu vám autopůjčovna Sixt zajistí náhradní auto, a nejen to – máme pro vás připravenu i spoustu dalších výhod a služeb. 

 

BMW stojící před pobočkou autopůjčovny Sixt

Sixt má auta, která nejen potřebujete, ale po kterých toužíte

Autopůjčovna Sixt vám nabízí výhodné ceny pronájmu již od 890 Kč/den.Navštivte některou z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo v jiném městě – po celém světě jich máme téměř 4 000! 

Chcete si půjčit co nejlevnější auto, potřebujete auto na svatbu nebo se budete stěhovat a potřebujete dodávku? Máme pro vás např. Crafter od 1 200 Kč/den. Toužíte po luxusnějším svezení? Půjčte si u nás Aston Martin nebo Corvettu. Základní flotilou autopůjčovny Sixt v Praze jsou však běžná vozidla economy nebo standard třídy. Průměrné stáří aut ve vozovém parku Sixt je 6 měsíců. Máme auta pro každého a pro každou příležitost! 

O našich speciálních akcích a výhodných pronájmech aut pro držitele karet se informujte na rezervační centrále Sixt. Využijte levných pronájmů auta na víkend – 3 dny za cenu 2 dnů a neomezený počet kilometrů nebo vyzkoušejte elektrosmarta, kterého můžete mít za 600 Kč na den.

Kabriolet Sixt stojící před pobočkou autopůjčovny

Sixt nabízí více než jen automobily

Autopůjčovna Sixt je největší a mnohými oceněními ověnčenou autopůjčovnou v České republice. Mezi nejvýznamější ocenění patří ČEKIA stability Award – AAA Excelent a World Travel Award – The Leading Car Rental Company.

Sixt vám v Praze nabízí také autobazar (Praha – Štěrboholy) s velkou nabídkou zánovních vozidel z autopůjčovny nebo operativního leasingu.

Šetříme váš čas a peněžnku, proto pro vás máme řadu služeb jako zákaznické karty, rezervace přes telefon nebo Quick Check-in. Také vám nabízíme první mezinárodně fungující aplikaci Share ride. Je jen na vás, zda si vyberete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem – autopůjčovna Sixt vám vždy vyjde vstříc a nabídne kvalitní služby za skvělou cenu.

Interiér autopůjčovny Sixt