Menu
Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am

Autopůjčovna a operativní leasing ve 125 zemích

Naše nejlepší nabídky operativního leasingu

Sixt ve světě

Vyzkoušejte naše aplikace

Apple Store Google Play

Půjčovna Sixt v České republice

Autopůjčovna Sixt má pro Vás hned několik míst strategicky rozmístěných po celé České Republice. Naše pobočky najdete na letištích a hlavních nádražích ve městech Praha, Brno, Karlovy Vary nebo Ostrava. Vozový park Sixt nabízí široké spektrum automobilových značek např. Mercedes, Škoda, Smart, Seat, Audi, vhodných pro různé využití na Vašich cestách a pro Vaše maximální pohodlí. 

Vybrat si můžete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem a využít i dalších služeb Sixtu - operativní leasing, full service leasing, fleet management, Limousine service či pronájem řidiče.

Na našich českých pobočkách očekávejte přátelský a usměvavý personál, který Vám pomůže s vyřízením všech potřebných dokumentů a doporučí památky a zajímavá místa k navštívení. Přejeme Vám příjemnou cestu v pronajatých vozech Sixt!

Praha panorama s mužem na lavičce

Procestujte Česko se Sixtem

K hlavním lákadlům České republiky patří bezesporu hlavní město Praha. Projeďte se malebnými zákoutími v okolí Pražského hradu nebo navštivte další z mnoha historických skvostů naší metropole. Klidnějším městem pro Váš výlet budou Karlovy Vary, překrásné lázeňské město vhodné k relaxaci a načerpání sil ze zdejších léčivých pramenů.

V druhém nějvětším městě ČR v Brně máme také pobočku na letišti, kde si můžete vyzvednout klíče od svého půjčenéh auta. Doporučujeme provést rezervaci včas online nebo telefonicky u našeho týmu. Za navštívení stojí hrad Špilberk nebo Veveří a během procházky městem můžete obdivovat místní architekturu a navštívit zdejší muzea.

Již po cestě do Ostravy si přes mobilní aplikaci můžete zavčasu rezevovat a vybrat vozidlo pro své výlety. Doporučujeme vyrazit do hornického muzea Landek, kde se dozvíte více o nelehkém hornickém životě. Celé město jako na dlani budete mít z vyhlídkové věže Nové Radnice a celou rodinu nejvíce potěšíte výletem do ostravské ZOO.

Silnice v lese

O Sixtu

 

SIixt– to je kvalita za ty nejlepší ceny

Půjčte si auto na některé z našich poboček v Praze, Brně, Karlových Varech či Ostravě. Náš vozový park čítá široký výběr vozidel předních světových značek: Smart, Škoda, Audi, Mercedes, Seat a další. Nabízíme možnost jak krátkodobého, tak dlouhodobého pronájmu, a to vždy za nejnižší ceny.

Kromě služeb autopůjčovny poskytujeme také operativní leasing, full service leasing, fleet management nebo limousine service či pronájem řidiče. Veškeré služby spojené s pronájmem a provozem vozidel tak u Sixtu najdete pod jednou střechou.

Sixt je autopůjčovnou působící ve 115 zemích světa – díky tomu vám můžeme nabídnout benefit služeb na mezinárodní úrovni zároveň s individualizovaným řešením pro jednotlivé země. V případě poruchy pronajatého vozu vám autopůjčovna Sixt zajistí náhradní auto, a nejen to – máme pro vás připravenu i spoustu dalších výhod a služeb. 

 

BMW před pobočkou Sixt

Sixt má auta, která nejen potřebujete, ale po kterých toužíte

Autopůjčovna Sixt vám nabízí výhodné ceny pronájmu již od 490 Kč/den.Navštivte některou z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě, Karlových Varech nebo jiném městě – po celém světě jich máme téměř 4 000! 

Chcete si půjčit co nejlevnější auto, potřebujete auto na svatbu nebo se budete stěhovat a potřebujete dodávku? Máme pro Vás např. Crafter od 1 200 Kč/den.  Toužíte po luxusnějším svezení? Půjčte si u nás Aston Martin nebo Corvettu. Základní flotilou autopůjčovny Sixt v Praze jsou však běžná vozidla economy nebo standard třídy. Průměrné stáří aut ve vozovém parku Sixt je 6 měsíců. Máme auta pro každého a pro každou příležitost! 

O našich speciálních akcích a výhodných pronájmech aut pro držitele karet se informujte na rezervační centrále Sixt. Využijte levných pronájmů auta na víkend – 3 dny za cenu 2 dnů a neomezený počet kilometrů nebo vyzkoušejte elektrosmarta, kterého můžete mít za 490 Kč na den.

Sixt kabriolet bílý

Sixt nabízí více než jen automobily

Autopůjčovna Sixt je největší a mnohými oceněními ověnčenou autopůjčovnou v České republice. Mezi nejvýznamější ocenění patří ČEKIA stability Award – AAA Excelent a 2018 World Travel Award – The Leading Car Rental Company.

Sixt Vám v Praze nabízí také autobazar (Praha – Štěrboholy) s velkou nabídkou zánovních vozidel z autopůjčovny nebo operativního leasingu.

Šetříme Váš čas a peněžnku, proto pro vás máme řadu služeb jako zákaznické karty, rezervace přes telefon nebo Quick Check-in. Již rok Vám nabízíme první mezinárodně fungující aplikaci Share ride. Je jen na vás, zda si vyberete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem – autopůjčovna Sixt Vám vždy vyjde vstříc a nabídne kvalitní služby za skvělou cenu.

Sixt služby na pobočce
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací