112 let Sixtu. 112 let tradice.

5 NEJKRÁSNĚJŠÍCH JÍZDNÍCH TRAS PRO MOTORKY CAN-AM

Hledáte tipy na krásné nebo romantické silnice, kudy byste mohli jet na motorkách / tříkolkách z autopůjčovny SIXT? Stačí občas zastavit a budete překvapeni, kolik úžasných míst v Evropě uvidíte. Pojedete horami, údolími, podél pobřeží jezer s nádhernými výhledy. Uklidněte svoji mysl a zažijte skutečný relax a odpočinek na tříkolkách CAN-AM.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/655f5292af25aCAN_AM_3m.jpg

1. TREMOLA SAN GOTTARDO, ZEMĚ: ŠVÝCARSKO(MAPA)

Nádherná horská silnice spojuje jižní a severní část Švýcarska. Touto silnicí pojedete v nadmořské výšce 2 106 m nad mořem, vystoupáte po 300 m dlouhé dlážděné silnici a vytočíte se na 24 serpentinách. Na silnici, postavené původně v roce 1827, se motorkáři nabízí úchvatný výhled na švýcarské Alpy. 

 

2. SCHWARZWALDHOCHSTRASSE, ZEMĚ: NĚMECKO (MAPA)

Z Prahy přejedete přes město Baden-Baden a na konci skončíte ve Freudenstadtu. Je to nejstarší vyhlídková silniční trasa v Německu. Projedete také slavným Schwarzwaldem. Uvidíte nádherná jezera, vodopády, pohoří Vosges, výhledy na stráně, skály a lesy. Navštívíte města plná života, zajímavé historie a architektury.

 

3. GROSSGLOCKNER-HOCHALPENSTRASSE, RAKOUSKO (MAPA)

Ve výšce 3 798 m nad mořem vede úžasná 48 km dlouhá trasa přírodními krásami rakouských Alp. Na motorce CAN-AM si v 36 zatáčkách bezpečně vychutnáte průsmyk Hochtor a necháte se unášet krásou zelených alpských luk a majestátností horských masívů a útesů. Ideální je projet trasu v měsících mezi květnem a říjnem, kdy je silnice otevřená. Jinak zde leží spousty sněhu a projet se prakticky nedá. 

 

4. JADRANSKÁ MAGISTRÁLA, KOTORSKÝ ZÁLIV, ZEMĚ: ČERNÁ HORA (MAPA)

Mezi další tipy zařazujeme Chorvatsko, jehož Jadranská magistrála se táhne skoro 650 km podél modravého a čistého Jaderského moře. Pokud budete cestovat Sixt tříkolkou CAN-AM, doporučujeme vyhnout se dálnici a zkusit jet právě po staré silnici kolem Jadranu, přímo kolem Kotorského zálivu. Tento záliv je dokonce zapsán i v seznamu světového dědictví UNESCO. Strhnou vás neskutečné výhledy a váš telefon nebude stíhat fotit přenádherné západy slunce. Za povšimnutí stojí také benátská architektura. Tak klikaté silnice jinde v Evropě stěží najdete. Projeďte se Jadranskou magistrálou v poklidném tempu, nudit se určitě nebudete. Cesta je hodně proměnlivá, plná změn a nádherných překvapení, pro pohodlnou a luxusní jízdu na CAN-AM jako strovřená.

 

5. ROUTE DE THORENC / ROUTE DE GENTELLY, ZEMĚ: FRANCIE (MAPA)

Motorkou CAN-AM zvládnete dojet i do Francie, kde vás čekají francouzské Alpy. Na této silnici se testují dokonce i auta výrobců, a tak často potkáte opatrně jedoucí auto v plném výrobním maskování. Užijte si francouzské večery plné romantiky, vybalte své věci ze Sixt motorky a sněte o svém vlastním dobrodružství. Prohlížejte si nově pořízené fotky kamenných oblouků, podjezdů, hor a romantických záhybů silnic a plánujte další výlety.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PŮJČTE SI MOTORKU CAN-AM U SIXTU