+420 22 23 24 995 Rezervovat

Údaje o společnosti

Právní a účetní údaje společnosti SPEED LEASE a.s.

SIXT Česká republika SPEED LEASE a.s.

Benediktská 7, Praha 1, 110 00

kontakt:

Jankovcova 2c, Praha 7, 170 00, Lighthouse Towers (15. patro)

office@sixt.cz

IČO: 62 91 26 91

DIČ: CZ62912691

reg. u OR u rejstříkového soudu v Praze, spis. zn. B13469

bank. spojení: Raiffeisenbank, 1101107725/5500  

 

O společnosti SPEED LEASE a.s. 

Firma SIXT je známá především jako největší autopůjčovna. Nicméně již 10 let, pod značkou SIXT FULL SERVICE LEASING, obhospodařuje SIXT velkou flotilu tří tisíc vozidel v operativním leasingu. Velké zastoupení zde mají vozy značky Volkswagen, Ford či Mercedes-Benz. Některé konkrétní modely zaznamenaly dokonce nebývalý růst zájmu, a to především díky dobré cenové politice SIXT LEASING. Ověřená kvalita služeb SIXT, například ve spojení se značkou Mercedes-Benz, byla odrazovým můstkem v řešení tendru osobní přepravy pro Letiště Praha nebo dodávkou vozů VW Crafter pro pivovarnické společnosti. Mezi další zákazníky autopůjčovny Sixt a Sixt LEASINGU patří KPMG, Siemens, ČSA nebo Delloitte.

Unikátní službou, kterou SIXT v rámci FULL SERVICE LEASINGU poskytuje, je SIXT MONITOR (www.sixt-monitor.cz). Umožňuje sledování pohybu vozidel v rámci ČR i v zahraničí v reálném čase. Automatické generování knihy jízd uznatelné pro daňové účely je hlavní součástí softwaru. Samozřejmostí je import dat o čerpání pohonných hmot a rozlišování mezi soukromou a služební jízdou.  

 

*** 2017 European Business Awards nominated for Sixt Leasing CZ ***

*** 2016 Czech Superbrands Award 2016 ***

*** 2014 FLEET AWARD "The best leasing product - SIX MONITOR" ***

*** 2014 Sixt Glory "Premium Limousine Service" ***

*** ČEKIA Stability Award 2012 "Rating AAA Excelent" ***

 

SIXT Česká republika se může chlubit několika prestižními cenami, jako například nominace Sixt Leasing Česká republika pro rok 2017 na ocenění za nejlepší obchodní firmu v rámci celé Evropy, Czech Superbrands Award 2016 - ocenění za nejlepší a nejstabilnější firmu v České republice, FLEET AWARD "The best leasing product - SIX MONITOR" - ocenění za nejlepší produkt v oblasti leasingu - SIXT MONITOR, Sixt Glory "Premium Limousine Service" *** - ocenění za nejlepší služby Limousine Service, ČEKIA Stability Award 2012 "Rating AAA Excelent" *** - Rating Sixtu jako stabilní firmy s hodnocením AAA Excelent. Autopůjčovna Sixt je jednička na českém trhu. Sixt leasing patří mezi pětku nejvýznamnějších leasingových firem.

SIXT do své flotily v roce 2017 nakupuje nově 50 ks vozů Peugeot 3008 v kategorii CFRM. Autopůjčovna SIXT tak bude jedinou půjčovnou, kde v kategorii Compact nabízí za srovnatelnou cenu jako konkurenční firmy lépe vybavená vozidla, a to navíc s pohonem 4x4.

A budoucnost? SIXT plánuje i nadále rozvíjet své služby k plné spokojenosti všech zákazníků. Bude důrazně dbát na kvalitu v oblasti produktů krátkodobých i dlouhodobých pronájmů, limousine servisu a samozřejmě i v oblasti operativního leasingu. SIXT nehodlá usnout na vavřínech a již nyní chystá širokou škálu novinek a produktů, které jistě ocení každý zákazník.    


ČEKIA Stability Award 2012: AAA-Excelentní (Hodnocení)

Toto hodnocení říká, že jsme zařazeni mezi 15% velmi stabilních firem v České republice!

Jsem velmi poctěn za toto ocenění výkonu společnosti SIXT.

   

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací