+420 22 23 24 995 Rezervovat

Sixt Graz

Sixt Vám v Grazu (Štýrském Hradci) poskytne jednoduchý pronájem ekonomického či luxusního vozidla za přijatelné ceny. S naší širokou nabídkou komplexních služeb uspokojíme veškeré Vaše potřeby.

Rezervace zde: Rezervační formulář SIXT

 

Autopůjčovna Sixt ve Štýrském Hradci

U Sixtu si můžete půjčit auto, které Vám umožní se bez problémů pohybovat po městě. Náš vozový park nabízí širokou škálu vozidel od špičkových výrobců automobilů. Vyberte si, který automobil Vám bude z naší nabídky vyhovovat nejvíce. Máme pro Vás kompaktní vozy, sedany, sportovní auta, kabriolety, SUV nebo dodávky. K zapůjčení vozu nabízíme mnoho bonusů, které Vám dopomohou ke skvělému zážitku z jízdy po Rakousku. Doplňky jako je zapůjčení navigace, dětské sedačky či dodatečná pojištění mohou být součástí pronájmu auta. Zarezervujte si svůj vůz online nebo telefonicky, ale mějte při tom na paměti, že Vám můžeme garantovat rezervaci kategorie vozu, nikoli konkrétního modelu.

Rezervace zde: Rezervační formulář SIXT 

 

Tipy na aktivity v Grazu, které můžete podniknout s vozem od Sixtu

Štýrský Hradec je druhým největším městem v Rakousku a návštěvníkům nabízí zajímavý mix nového a starého. Vyražte do okolí a užívejte si lákadel a přírodních krás regionu. Navštivte fantastická muzea umění, poznejte historické staré město a objevte místa jako je zámek Eggenberg. S vypůjčeným autem máte možnost projet se po Štýrské zámecké cestě nebo vyjet na horu Schöckel. Můžete se vydat do rakouského skanzenu nebo poznat přírodní krásy, které leží nedaleko od Grazu. Jakkoli plánujete trávit Váš čas na dovolené v Grazu, zpříjemněte si ho s vypůjčeným autem od Sixtu. Těšíme se, až Vám pomůžeme na Vašich cestách po Rakousku.

 Rezervace zde: Rezervační formulář SIXTMísto vyzvednutí
Vrácení
SixtExpress přístup
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací