Catania

Autopůjčovna Sixt v Catanii nabízí širokou škálu vozidel jak v ekonomicke, tak v luxusní třídě, aby uspokojila různé potřeby a preference různých klientů. Specializujeme se také na zákaznický servis, abychom se ujistili, že jste spokojeni s autopůjčovnou Sixt v Catanii. Ujistěte se, že to vše uvidíte v Catanii v Itálii s prémiovým půjčením auta u Sixt! Například na romantický prodloužený víkend s Mini cooper cabrio zakončený v restauraci u dobrého vína.

 

Půjčení auta v Catania z autopůjčovny Sixt

Můžete si snadno půjčit auto v Catanii od Sixt Rent a Car, který má dvě kanceláře v Catanii. Kancelář Aeroporto Fontanarossa, která se nachází na letišti Sicílie Catania, vám umožňuje snadno si pronajmout auto v Catanii, jakmile okamžitě vyjdete z příletové haly na letišti. Alternativně si můžete půjčit auto ve městě Catania v kancelářích na adrese Via Fontanarossa 20. Půjčovna aut třídy Catania zahrnuje modely jako Renault Clio, Renault Scenic, Smart For, Fiat 500, Fiat Panda, Kia Cee'D. Půjčovna luxusních vozů třídy Catania zahrnuje modely jako Mercedes-Benz A-Class, Mercedes-Benz C-Class a Alfa Giulietta. Na požádání je možné vyzvednutí nebo vrácení mimo pracovní dobu. Půjčení auta od autopůjčovny Sixt je jednoduché, protože si můžete rezervovat vůz online a nechat ho čekat, až dorazíte do Catania, Itálie.

 

Co navštívit s půjčeným vozidlem z autopůjčovny Sixt v Catania, Itálie

Jakmile si půjčíte auto z autopůjčovny Sixt, můžete pohodlně dojet k nejkrásnějším atrakcím v rámci města a jeho okolí. Můžete jet na horu Etna, která je nejvyšší aktivní sopkou v Evropě. Jeďte po dálnici "" Etna Jih ", počínaje Giarre. Silnice vás vede za jemných vinutí až do přibližně 1900 metrů, kde najdete spoustu parkovacích míst a pěknou restauraci nabízející vynikající "Vulcanoe Pizza". "Určitě navštivte Monastero dei Benedettini, velkolepou architektonickou budovu se zajímavou historií. Museo Storico dello Sbarco 1943, známé také jako Historické muzeum přistání na Sicílii, je dalším vojenským muzeem, které pokrývá příběh bitvy na Sicílii, dalším místem, které stojí za návštěvu. Samotné muzeum se nachází v průmyslové oblasti města, kde můžete vidět průmyslový rozvoj města, když jedete zapůjčeným vozidlem z autopůjčovny Sixt. Člověk nemůže odjet bez jízdy na náměstí Piazza Duomo, které je srdcem města. Architektura je úžasná a velmi unikátní. Pokud jste na návštěvě tohoto krásného města, nezapomeňte kontaktovat Sixt pro všechny vaše potřeby na pronájem auta.

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací