Belgie

Pronájem vozidla v autopůjčovně Sixt Belgie

Pokud si chcete pronajmout auto v Belgii, Autopůjčovna Sixt je přední společností v této oblasti. Nabízíme prémiové modely od známých výrobců automobilů za nízkou cenu. Po založení v roce 1912 máme dlouholeté zkušenosti s půjčováním automobilů a nabízíme atraktivní podmínky pronájmu. Výhodou vypůjčeného vozidla je, že můžete flexibilně cestovat kamkoli a kdekoli budete chtít. Autopůjčovna Sixt má asi deset míst v Belgii na výhodných místech. To samozřejmě zahrnuje letiště a větší města, jako jsou Brusel, Antverpy a Gent. Místa v Bruselu jsou například bruselská jižní stanice, hotel Hilton a letiště v Bruselu. Všechny typy osobních automobilů si lze pronajmout ve všech našich lokalitách. Nejjednodušší je rezervovat si auto na naší webové stránce, ale v případě potřeby vám můžeme také poskytnout informace telefonicky. Pronájem od Sixtu znamená široký výběr nových aut, nízkou cenu a nepřekonatelný servis zkušené společnosti.

V nabídce máme mnoho vozidel k jakémukoliv účelu jako například luxusní a sportovní vozy, kompaktní ekonomická vozidla pro váš rozpočet a nebo vozidla pro větší rodinu nebo více zavazadel. Stačí vám malý Smart for Four pro posouvání po městě, Mini Cooper cabrio pro využití hezkého počasí v Belgii (když zrovna neprší), pro rodinnou dovolenou máme Opel Zafira a nebo z luxusních vozů máme Mercedes E-class nebo BMW X3.

Rezervujte si auto hned teď: Rezervace auta Sixt

 

Kam se jet podívat s pronajatým vozem

S vašim pronajatým vozidlem z autopůjčovny Sixt, ať už pronajatým z Bruselu či jiné destinace, je důležité vidět krásnou architekturu na Grand Place v Bruselu, Královský palác, velmi známá soška čůrajícího panáčka Maneken Pis, ale také i Atomium, které se nachází na kraji Bruselu, vhodné i pro rodiny. Nachází se tu Mini Evropa s miniaturami těch nejkrásnějších míst Evropy. Přibližně 35minut za Bruselem se nachází slavné místo Bitvy u Waterloo. Mimo slavného „kopce“ je tu i velmi zajímavé muzeum, které zabaví jak děti i dospělé. Slavné Bruggy rozhodne nesmíme zapomenout. Belgické Benátky se pyšní krásnou architekturou, maličkatými uličkami, ale také vybornými restauracemi i hospůdkami s místními obyvateli. Město Gent se rozhodně za své krásné hradby a architekturu nemusí stydět. Každý den tu najdete trh s domácími produkty od místních farmářů a prodejců. Po prohlídkách těchto krásných měst nezapomeňte se zastavit (poté co zaparkujete své zapůjčené vozidlo) na ochutnání piva z velké škály druhů belgických piv. Pro děti samozřejmě můžete objednat velmi oblíbenou vodu s grenadinou (ovocný sirup) a domácí wafli. Belgie je jednou ze zemí, v nichž se evropské civilizace vyvinuly. Pro zemi byl světový obchod přes přístavy důležitým faktorem, který v některých městech vyústil v neuvěřitelné bohatství. Můžeme zde uvést jen několik hlavních prvků. O tomto bohatství svědčí Grand Place v Bruselu s filigránskými, ale silnými fasádami. Náměstí vypadá jako festival barokní architektury ve své nejvyšší podobě. Večer se promění v koncert světel a smyslů. Večer můžete vidět i světelnou show, která probíhá po celém náměstí. Bazilika Svaté krve v Bruggách se skládá ze dvou částí. Některé pocházejí z 12. století, jiné z 18. století. Belgické pobřeží Severního moře je jedním z prvních přímořských letovisek v evropském letovisku. V Ardenách na jihovýchodě je úžasné vyrazit a spojit přírodní zážitek s návštěvou hradů, klášterů a hradů. S vašim pronajatým vozidlem nemusíte pouze zůstat v krásném a bohatém Bruselu, ale můžete si udělat výlet k moři do města Ostende, kde se projdete po pláži nebo přístavem, zastavíte se na rybím trhu a ochutnáte čerstvé speciality tohoto města. Ať už vás vítr zavane s vašim zapůjčeným vozem kamkoliv, garantujeme vám, že budete v pohodlí, bezpečí a klidu. Jsme tu pro vás.

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací