+420 22 23 24 995 Rezervovat
header_img

Autopůjčovna Sixt Karlovy Vary

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt   PO - PA 08.30 - 16.30
  Zahradní 1/616      
  360 01 Karlovy Vary      
Umístění: město      
GDS - kód: KLVC01      
SIXT #: 40838      

 Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, sportovní vozy a kabriolety, 4x4/SUV

 

Pronájem aut Karlovy Vary město

 
Vítejte v autopůjčovně Sixt Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou jedním z nejvyhledávanějších měst v České republice v oblasti půjčování vozidel ať už při pracovních cestách nebo na výlety v době dovolené nebo během léčení v lázních. Karlovy Vary jsou dále po celém světě známé výrobou bylinného likéru Becherovka, ale řídit auto po požití alkoholu nedoporučujeme. V neposlední řadě stojí Karlovy Vary za návštěvu kvůli účasti na každoročním Mezinárodním filmovém festivalu (MFF / IFF).

 

Autopůjčovna Sixt Karlovy Vary


Pobočka autopůjčovny Sixt se nachází v těsné blízkosti hlavní kolonády, u Hadího pramene. Autopůjčovnu Sixt naleznete přímo v centru města nedaleko Sadové kolonády ve Dvořákových sadech na křížení ulic Zahradní a Sadová na adrese Zahradní 616/1, naproti hotelu Thermal, blízko ruského pravoslavného kostela v Karlových Varech v dochozí vzdálenosti se nachází rovněž hotel Savoy, Pupp, Imperial, Čajkovskij, Olympic Palace nebo 30 metrů vzdálený konzulát Ruské Federace. Po příchodu na výše uvedenou adresu pobočky autopůjčovny již uvidíte logo autopůjčovny Sixt. Vstup do pobočky autopůjčovny Sixt se nachází v nadzemí, které je veřejně přístupné po schodech po pravé straně při pohledu na budovu. Pronajmout auto na celou dobu pobytu nebude pro lázeňského hosta nic složitého. Sixt autopůjčovna navíc nabízí autopark skládající se z vozidel značek Mercedes, BMW, Škoda, Peugeot nebo Audi.

 

Autopůjčovna Sixt Karlovy Vary interiér

Samozřejmostí ze strany autopůjčovny Sixt je přistavení vozidla k pronájmu na mezinárodním letišti Karlovy Vary. Pokud Vám nevyhovuje převzetí zapůjčeného vozidla na letišti ani v centru města v naší kamenné pobočce, zaměstnanci autopůjčovny Sixt Vám přistaví vozidlo na Vámi určené adrese a samozřejmostí je navrácení vozidla na jakékoliv jiné adrese. Těšíme se na Váš pronájem auta od autopůjčovny Sixt Karlovy Vary!

Autopůjčovna Sixt Karlovy Vary - plakát

 

 

 

Kategorie a služby:

 • kompaktní vozy a sedany
 • 24 hodin return

 

 • sportovní vozy a kabriolety

 

 • 4x4 / SUV

 

 • nákladní vozy

 

 

Detailní informace

  • PO - PA 08.30 - 16.30
  • SIXT # Karlovy Vary KLVC01
   Zahradni 1/616, 360 01
   Karlovy Vary
   N50.226927
   E12.878450
   +420-727-971538
   +420-266-007013


   SIXT # Karlovy Vary KLVC01


   Zahradni 1/616
   360 01 Karlovy Vary

   Phone +420-727-971538
   Fax +420-266-007013

  • Jak se dostat na pobočku Sixt:
   Pobočka autopůjčovny Sixt se nachází naproti hotelu Thermal, uvnitř rozlehlého domu na rohu ulice Sadová a ulice Zahradní. (Zahradní 1, poblíž hadího pramene).Vyjděte po venkovním schodišti až na balkon ke kanceláři Sixt. 

    

   Pokud použijete hromadnou dopravu:
   Vystupte z vlaku/autobusu na zastávce Karlovy Vary Dolní Nádraží/Karlovy Vary terminál. Pobočka Sixt se nachází na pěší zóně, asi 10 - 15 min chůze od autobusového či vlakového nádraží, přes park k hotelu Thermal, směr ruský pravoslavný kostel.

    
  • Pronájem vozů mimo otevírací dobu
   Vyzvednout vůz mimo otevírací dobu je možné za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat adresu, detaily Vaší platební karty, Váš e-mail, číslo letu a číslo Vašeho mobilního telefonu.

   Vrácení vozu
   Vrácení vozu je možné mimo provozní dobu za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat Váš e-mail a číslo Vašeho mobilního telefonu.Pickup
Return
SixtExpress přístup

Proč zapůjčit u sixt

 • 4,000+ poboček po celém světě
 • cenově dostupná autopůjčovna v České Republice
 • pronájem auta v České republice a po celém světě
 • poskytujeme dlouhodobé pronájmy
 • 180,000+ vozů k dispozici
 • 50,000+ prémiových vozů
 • 5. největší autopůjčova na světě
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací