Rady a tipy pro karavany

Rozhodli jste se půjčit si karavan třeba od Sixt Rent a caravan, ale nevíte, kam se vydat? Kde tábořit? Kudy naplánovat trasu, abyste toho co nejvíce stihli?

Máme pro vás pár užitečných odkazů, kde najdete ty správné kempy pro karavany, tipy na vyzkoušené trasy a rady zkušených karavanistů.

 

CAMPING.INFO

Karavanista zde najde výběr z cca 23.000 kempů s potřebnými aktuálními informacemi pro parkování a kempování.

DOKEMPU.CZ

Webový vyhledávač kempů v Česku.

MAPY.CZ

Zde si můžete naplánovat nejenom trasu, ale i místa výletů. Mapy.cz obsahují i turistické odkazy a značené turistické trasy.

PARTNER.CAMPING.INFO

Velký průvodce kempy -  najdete zde hodnocení kempařů , fotografie a podrobný výčet vybavení kempu.

 

Retro karavan

Aplikace a Facebook

App VODOVÁHA

Aplikace Vodováda pomůže karavanistovi zaparkovat vozidlo na rovině pro noční stání. Klíny pod kola bývají výbavou obytného vozu. Je důležité mít obytné auto v noci ve vodováze kvůli spánku, ale i třeba kvůli odtoku vody ve sprchové vaničce.

App PARK4NIGHT

Tato celoevropská aplikace parking4night.com je používaná jako nejvýhodnější vyhledávač parkování, a to právě i pro noční parkování karavanů.

App CAMPERCONTACT

Nizozemská aplikace má v sobě informace o parkování pro karavanisty, lokality na vypouštění a napouštění vody a další pomocné funkce. Informace jsou zde na jednom místě pro cca 50 zemí.

App JE&RI ADVETURE

Snad nejlepší aplikace pro cestování v karavanech a parkování, doplňování vody, čištění toalety a zázemí kempů po Bálkáně.

App BOOKO

Hodně karavanistů má s sebou děti, které potřebují zabavit. Aplikace booko obsahuje namluvené audioknihy pohádek s cenou za 20Kč na týden.

HAPPYCAMPING

Relevance facebookové skupiny i přes nižší počet osob (cca 8000) je velmi prospěšná svými radami a doporučeními pro každého karavanistu.

 

Kempingový vařič
Dodávka od Sixtu

Podívejte se také na

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací