Menu
Limusine menu

Individuální jízdy

Pronájem vozu s osobním řidičem.

„Jmenuji se Ota a budu Vás provázet.“ Užijte si luxus a komfort Vašeho osobního řidiče, vrátného a průvodce v jednom. Řidič firmy Sixt je schopen mnohem více než jen řídit auta. Váš řidič Vám bude asistovat v každé situaci - ať už to znamená koupi lístků do divadla, obstarání nákupů nebo Vás provede po památkách. Díky našim luxusním autům, každá zkušenost s naším řidičem je jedinečná. 

 

- Řidič jako průvodce

- Služba vrátného

- Znalost místních poměrů

- Služba Door-to-door

 

Naše prvotřídní a pohodlná přepravní služba nabízí mnohem více než jen transfer. Náš zkušený, multilinguální řidič, který je znalý místních poměrů, je Vám plně k dispozici.  

Náš řidič je připraven Vás během Vašeho pobytu či výletu dopravit ve Vaší limuzíně, popřípadě minibusu (pokud se jedná o větší skupinu) na nejkrásnější místa v okolí a vše přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům.

Naši řidiči se s Vámi podělí o informace o místních zajímavostech a zákoutích, která stojí za to vidět, zatímco se budete kochat výhledem z okénka Vaší luxusní limuzíny či minibusu. 

Cokoliv si přejete – návštěva památek, návštěva nejlepších restaurací ve městě, popřípadě nákupy s průvodcem, který Vás zaveze na nejlukrativnější adresy a rád Vám pomůže během Vašeho nákupního počínání.  

 

 

Auto s řidičem

Využijte služby "Auto s řidičem" a nechte se levně dopravit k Vašemu odletu. Využijte tuto službu také pro Vaše pracovní cesty, delegace nebo VIP návštěvy. Řidiči Sixt Limousine jsou vyškoleni pro jízdu v kolonách diplomatických vozidel, pro jízdu v komplikovaných dopravních situacích, nebo pro řízení vozu dokonce i ve velmi ztížených povětrnostních podmínkách. Spolehněte se na Sixt Limousine Service a budete ve své destinaci včas vyzvednuti a bezpečně přepraveni. Sixt Limousine Service Vám nahradí i Vaše oblíbené taxi. Budete překvapeni příznivou cenou.