Místo převzetí - dodávky

Místo převzetí

Autopůjčovna SIXT je jediná autopůjčovna v centru Prahy, která je schopná pronajímat jak osobní, tak i užitkové vozy přímo v centru, a to tam, kde jsou i zaparkovány.

Pobočku SIXT Praha - centrum najdete přímo na Hlavním nádraží. Stojí poblíž výtahů vedoucích z hlavní haly nádraží na povrchové parkoviště, hned vedle magistrály. Pobočku autopůjčovny SIXT uvidíte i z protější strany magistrály, od příjezdu vlaků, tedy od historické budovy s Fantovou kavárnou, od níž se dostanete k Sixtu podchodem, k povrchovému parkovišti vedle magistrály.

Autem se k pobočce dá přijet (i odjet) z obou směrů (od Holešovic i od Pankráce). Když přijedete k pobočce, zastavte přímo u dveří pobočky, zamkněte vozidlo a požádejte přítomného pracovníka SIXT o převzetí vozu. Vaše auto může být zaparkováno po dobu pronájmu dodávky na parkovacích místech SIXTU (dle dostupnosti volných míst – nutno domluvit předem při rezervaci).

Na pobočku se dostanete například metrem (stanice Hlavní nádraží červené trasy metra C), městským či příměstským vlakem z ostatních pražských a mimopražských nádraží, nebo i tramvají do stanice Bolzanova.

Online rezervace dodávky

 

 

karavany_0041m

Dodávka se Sixtem - jak jednoduché!

Přistavení dodávky na adresu zákazníka je také možné, v případě některých dlouhodobých pronájmů zdarma. Místo a cenu je možné sjednat individuálně na reservation@sixt.cz Je možné přistavit dodávku i mimo Prahu.

Další pobočky SIXT se nachází v Brně – Tuřanka, v Ostravě na nádraží Svinov nebo na pražském letišti Václava Havla v Ruzyni.

Pobočka SIXT Praha Hlavní nádraží funguje 7 dní v týdnu, tedy vč. víkendů a svátků.

 

Individuální poptávka dodávky

Rezervační formulář

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.


Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů správcem těchto www za účely uvedenými v dokumentu Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací