+420 22 23 24 995 Rezervovat
Místo vyzvednutí
Převzetí
Vrácení

  Autopůjčovna Sixt Praha Hlavní nádraží

  Sixt Prague

   

   

  Hledáte spolehlivou autopůjčovnu s pobočkou přímo na hlavním nádraží v Praze? Nyní je Vaše hledání úspěšné, našli jste autopůjčovnu Sixt! Právě autopůjčovna Sixt nabízí pronájem nových osobních i užitkových vozů. Všechny automobily Sixt pravidelně podrobujeme přísným technickým prohlídkám ve specializovaných autoservisech a před každým pronájmem prochází vozidla soustavou kontrolních bodů. Právě proto můžeme garantovat bezvadný stav veškerých aut, čistá a bezpečná auta. Zkrátka v Sixtu klademe důraz na maximální kvalitu našich aut i služeb. Proto patří Sixt mezi nejvyhledávanější autopůjčovny v Praze.

  Sixt-Praha-Hlavní-nádraží

   Adresa:

   

   GPS:

   

  Tel.:

   Wilsonova 300/8

  120 00 Praha 2

  50.083650N

  14.434544E

  +420-2-22 32 49 95

   

  Otevírací hodiny:

  Po - Pa  07:00 - 20:00

  So - Ne  08:00 - 20:00

  Svátky: 08:00 - 20:00

   

   

   

  Najdete nás přímo na hlavním nádraží v Praze

  Nejpoužívanější vlakovou stanicí v Praze je Hlavní nádraží. Ať už dorazíte do Prahy na železniční stanici Hlavní nádraží s cílem poznat krásy hlavního města nebo sem míříte za pracovními povinnostmi, autopůjčovna Sixt je otevřena DENNĚ. Přijeďte Pendolinem, Leo Expressem nebo Regio Jetem a využijte slev pro zákazníky železnic. Pro zákazníky Deustche Bahn s Frankfurtu, Dortmundu či Mnichova má Sixt na pražském nádraží speciální bonusy v podobě bezplatného upgrade. Pokud se rozhodnete objednat pronájem automobilu během cesty vlakem do Prahy, můžete využít naši bezplatnou aplikaci pro chytré telefony. Ta Vám umožní vytvořit rezervaci pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut. 24 hodinový nonstop provoz je pouze u Sixtu, není žádná jiná mezinárodní autopůjčovna v Praze DENNĚ. Své rezervované auto si můžete převzít v Praze i při příjezdu nočním vlakem. Zároveň nabízíme nonstop pronájem auta s řidičem – limousine service. Dispečink Sixt Limousine Service je obsluhován profesionály v několika světových jazycích.

   

  Sixt-Praha-hlavní-nádraží Sixt-Praha

   

  Naše služby nekončí u půjčování aut

  Sixt se specializuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut a to jak v Praze, tak i v celé České republice. Zároveň se zaměřujeme na další dodatkové služby jako pronájem aut s řidičem, půjčujeme také auta na zemní plyn (pronájem Škoda Octavia CNG). Zákazníci využívají pronájem auta na celý víkend za nejnižší ceny na trhu. Firmy naopak preferují dlouhodobé pronájmy od Sixtu za cenu 9900 Kč/měsíc. Doporučujeme Vám také stát se členy našeho bonusového programu - Sixt Express karta. Sixt autopůjčovna Vám přinese mnoho slev a budete mít možnost si auto vyzvednout bez čekání ve frontě a zdlouhavých formalit. Vydání Sixt karty je zdarma a stejně tak je bezplatné i její používání. Objednat si ji můžete emailem, přes www.sixt.cz nebo osobně na pobočce Sixt v Praze – Hlavní nádraží. Pobočku v Praze na Hlavním nádraží najdete jednoduše: parkoviště na střeše nové budovy, těsně vedle pražské magistrály směr Brno. Z hlavní haly se do Sixtu dostanete nejrychleji výtahy v hale jedoucí na povrch. V mapě je adresa označena jako Wilsonova ulice, Praha. Sixt poznáte podle typické oranžové barvy a moderního designu. Na pobočce autopůjčovny Sixt - Praha Hlavní nádraží, máme široký výběr vozů k okamžitému vypůjčení. Přesvědčte se o našich kvalitních službách i Vy ještě dnes. Rezervujte si pronájem auta.

   

   

  Souhlasím

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací