+420 22 23 24 995 Rezervovat

Autopůjčovna Sixt a síť hotelů Hilton spojily své síly

Potřebujete půjčit automobil opravdu rychle? Stačí navštívit pobočku autopůjčovny Sixt nedaleko hotelu Hilton na pražském Hlavním nádraží, stanice metra i vlaku, blízko Václavského náměstí.

Autopůjčovna Sixt je preferovaným partnerem řetězce hotelů Hilton. I proto hosté hotelu Hilton mohou sbírat body na kartu HHonors i za své pronájmy u Sixtu. Sixt rád auto k hotelu Hilton přistaví.

Hotel Hilton v Praze byl 6 let po sobě oceněný jako „Nejlepší hotel v České republice“. Moderní budova hotelu stojí na pravém břehu řeky Vltavy a je ideální volbou pro příjemný odpočinek na dovolené či pro firemní i soukromé akce. Autopůjčovna Sixt získala ocenění pro největšího poskytovatele krátkodobých pronájmů aut i několik prestižních ocenění TTG Award nebo nejnovější cenu „Flotila Award“ za nejlepší autopůjčovnu v České republice.

Pobočka přímo v hotelu Hilton fungovala od roku 2003 do 2015, nyní u hotelu je k dispozici consierge service a v rámci parkovacích ploch jsou osazeny dobíjecí stojany pro elektrovozy Sixt. Ostatně dobíjecímí stanicemi jsou osazeny všechny pobočky autopůjčovny Sixt v České Republice.

 

Elektromobil na pobočce Hiltonu

Jedinečnou službu Sixtu představuje půjčování elektromobilů. Ve spolupráci s elektrárnou E.ON jsme připravili hned dvě dobíjecí místa vhodná právě pro elektromobily. Jedno naleznete na pobočce Sixtu na pražském letišti a druhé místo – dokonce s dvojitou dobíjecí stanicí – jsme umístili před budovu pražského hotelu Hilton. Elektromobily je možné si pronajmout na dvou pobočkách Sixtu v Praze nebo nechat přistavit na firemní či domácí adresu. Samozřejmě, že i pobočka autopůjčovny Sixt na pražském Hlavním nádraží disponuje dobíjecí infrastrukturou pro elektromobily / elektrovozy. Vždyť Sixt půjčuje i elektroskůrty za pouhých 200Kč.

 

Sixt má pobočky po celé republice

Sixt se může chlubit kvalitními službami a také rozsáhlou sítí poboček, které naleznete na letištích, hlavních nádražích a v centrech měst. I proto jsme považováni za leadera trhu v poskytování řešení týkajících se služeb spojených s firemními autoparky a mobilitou osob. Vozový park autopůjčovny Sixt tvoří především prémiové značky nebo vozidla s nadstandardní výbavou. 

Rezervujte si některý z našich vozů od Smartů po Mercedesy. A to buď telefonicky, pomocí našich internetových stránek nebo využijte naši aplikaci pro mobilní telefony.

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací