Pronajímate si auto u autopůjčovny Sixt ?
Sbírejte body nebo míle za každý pronájem u Sixtu. Nasbírané míle časem vyměníte třeba za bezplantý pronájem nebo za volnou letenku ! Využívejte tzv. Double Dipping, za jeden pronájem v autopůjčovně Sixt dostane míle na kartu letecké společnosti Lufthansa i zároveň body na kartu Hilton Honors.  
 
Partneři - letecké společnosti - sbírejte výhody s pronájmy u Sixtu.
 
Dále k dispozici seznam spolupracujících hotelů a jiných partnerů s body pro zákazníky Sixt.  
Jste obchodní partner
 

Využívejte výhody s našimi věrnostními kartami Sixt.
 
Vaši zaměstnanci mohou vyhrát bezplatné pronájmy za příslušné počty rezervací.  
 
 

 

 

Věrnostní programy

Klientům společnosti Emirates letících First nebo Business třídou poskytuje autopůjčovna SIXT zdarma službu Sixt limousine service, a to jak při příletu do Prahy, tak i při odletu. Každý cestující s takovouto letenkou má nárok na vlastní vůz s řidičem, který ho odveze do vzdálenosti až 40 km (v ceně letenky) do/z hotelu, nebo domů. Klienty vozíme vozy typu Mercedes-Benz S, Mercedes-Benz E, Audi A6, Škoda Superb, Mercedes-Benz VITO (8 míst), apod.
 
Autopůjčovna Sixt poskytuje klientům společnosti Leo Express výrazné slevy na pronájmy vozidel v Praze hl. nádraží, v Ostravě Svinově a po předchozí dohodě i v Olomouci hl. nádraží. Sixt je schopen ve stanici Praha hl. n. a Olomouc hl. n. přistavit vůz přímo k prvnímu nástupišti, kde staví Leo Express. Ve staniči Ostrava Svinov je pobočka autopůjčovny Sixt pouhých pár kroků od nádražní haly. Po ukončení pronájmu může klient vůz na nádraží vrátit a pokračovat v cestě vlakem.
 
Zaplaťte vybranou platební kartou Raiffeisen Bank a získejte slevu 20% nebo upgrade zdarma na pronájmy vozidel autopůjčovny Sixt v České republice. Dále můžete využít slevu 15% na služby Sixt Limousine Service v rámci České republiky nebo 5% slevu na půjčovné vozidla v zahraničí. Pro uplatnění slevy je nutná rezervace předem na e-mailu reservation@sixt.cz  Sleva není dostupná on-line.
 
Sixt je celosvětový partner HHonors Hilton ® Points & Miles. Partnerství mezi Hiltonem, jedním z nejznámějších světových hotelových řetězců a autopůjčovnou Sixt, předním evropským poskytovatelem služeb mobility, představuje vysokou úroveň pohodlí a kvalitní služby pro naše zákazníky. Sixt nabízí klientům hotelu Hilton 10% slevu na pronájmy vozidel.
 
ČSA a Sixt pojí dlouholeté trvající partnerství, která má jediný cíl: poskytnout společným zákazníkům vynikající služby za speciální sazby. Autopůjčovna Sixt nabízí  členům OK Plus programu slevy na pronájmy vozidel a možnost načítání mílí.
 
Klientům hotelu Kempinsky poskytuje autopůjčovna Sixt službu přistavení a vyzvednutí vozidla do hotelu zdarma.