Údaje o společnosti

Právní a účetní údaje společnosti SPEED LEASE a.s.

 

SIXT Česká republika

SPEED LEASE a.s.

Těšnov 1, Praha 1, 110 00

kontakt: Jankovcova 2c, Praha 7, 170 00, Lighthouse Towers (15. patro)

office@sixt.cz

IČO: 62 91 26 91

DIČ: CZ62912691

reg. u OR u rejstříkového soudu v Praze, spis. zn. B13469

bank. spojení: Raiffeisenbank, 1101107725/5500

 

O společnosti SPEED LEASE a.s.

 

Firma Sixt je především známá jako největší autopůjčovna. Nicméně již 10 let, pod značkou SIXT FULL SERVICE LEASING, obhospodařuje SIXT velkou flotilu tří tisíc vozidel v operativním leasingu. Velké zastoupení zde mají vozy značky Volkswagen, Ford či Mercedes-Benz. Některé konkrétní modely zaznamenaly dokonce nebývalý růst zájmu, a to především díky dobré cenové politice SIXT LEASING. Ověřená kvalita služeb SIXT, například ve spojení se značkou Mercedes-Benz, byla odrazovým můstkem v řešení tendru osobní přepravy pro Letiště Praha nebo dodávkou vozů VW Crafter pro pivovarnické společnosti. Mezi další zákazníky autopůjčovny Sixt a Sixt leasingu patří KPMG, Siemens, ČSA nebo Delloitte.

Unikátní službou, kterou SIXT v rámci FULL SERVICE LEASINGU poskytuje, je SIXT MONITOR (www.sixt-monitor.cz). Umožňuje sledování pohybu vozidel v rámci ČR i v zahraničí v reálném čase. Automatické generování knihy jízd uznatelné pro daňové účely je hlavní součástí softwaru. Samozřejmostí je import dat o čerpání pohonných hmot a rozlišování mezi soukromou a služební jízdou.

 

*** ČEKIA Stability Award 2012 „Rating AAA Excelent“ ***

*** Award SAS Autosystemtechnik 2011 “ Advanced leasing suplier“ ***

*** Czech Superbrands Award 2013 ***

 

SIXT Česká republika se může chlubit několika prestižními cenami, jako například Flotila Award 2008 – Nejlepší produkt a služba pro leasingové zákazníky v kategorii autopůjčovna, SIXT Award 2007 – nejlepší poskytovatel operativního leasingu, TTG award 2007,druhé místo – nejlepší autopůjčovna v ČR. Autopůjčovna Sixt je jednička na českém trhu. Sixt leasing patří mezi pětku nejvýznamnějších leasingových firem.

Autopark Sixt autopůjčovny je pro rok 2010 rozšířený o 80 SEATů Ibiza a Leon (více).

A budoucnost? SIXT plánuje i nadále rozvíjet své služby k plné spokojenosti všech zákazníků. Bude důrazně dbát na kvalitu v oblasti produktu krátkodobých i dlouhodobých pronájmů, limousine servisu a samozřejmě i v oblasti operativního leasingu. SIXT nehodlá usnout na vavřínech a již nyní chystá širokou škálu novinek a produktů, které jistě ocení každý zákazník.

 

 
   ČEKIA Stability Award 2012: AAA-Excelentní (Hodnocení)

AAA certifikat

Toto hodnocení říká, že jsme zařazeni mezi 15% velmi stabilních firem v České republice!

Jsem velmi poctěn za toto ocenění výkonu společnosti Sixt.